Lintjes voor Jan en Ingrid van den Brink

13 jul , 14:05Gemeente
KO Jan en Ingrid van den Brink
Gemeente Wijchen
Lintjes en bloemen voor Jan (links) en Ingrid van den Brink (rechts). Locoburgemeester Geert Gerrits (midden) reikte de versierselen uit.
Jan en Ingrid van den Brink zijn benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Zij ontvingen de koninklijke onderscheidingen tijdens het 40-jarig bestaan van dweilband Busband in Groesbeek. Locoburgemeester Geert Gerrits reikte afgelopen zaterdag de onderscheidingen uit.
Tijdens de jubileumviering stond de locoburgemeester stil bij de grote betekenis die beiden al jarenlang hebben voor de dweilband. Naast hun muzikale bijdrage zet het echtpaar zich al tientallen jaren in voor de vereniging.

Onmisbare vrijwilligers

Met hun inzet achter de schermen, hun betrokkenheid en hun bereidheid om altijd de handen uit de mouwen te steken, zijn zij uitgegroeid tot onmisbare vrijwilligers binnen de Busband, aldus Gerrits.

Activiteiten

Jan Willem Evert van den Brink is al 40 jaar lid van de Busband en zet zich al die tijd op uiteenlopende manieren in voor de vereniging. Als bestuurslid, beheerder van het muzikaal archief en organisator van activiteiten vervult hij een belangrijke rol achter de schermen.
Daarnaast verzorgt hij het vervoer van materialen, verricht hij technische werkzaamheden en staat hij klaar voor hand- en spandiensten.

Attenties

Ingrid Louise van den Brink-Coeleman is ruim 25 jaar lid van de Busband en geldt als de organisatorische en sociale spil van de vereniging. Zij organiseert optredens en activiteiten, verzorgt attenties bij verjaardagen en lief en leed en onderhoudt het contact met leden en hun familie bij bijzondere gebeurtenissen.
Samen zorgen zij ervoor dat repetities, optredens en verenigingsactiviteiten soepel verlopen.
loading

Loading articles...

Loading