Voorstelling De Rode Maan in Kasteel Hernen

29 jul 2024, 10:39 Lokaal
theater tuin hernen rode maan
De Rode Maan

Hanna’floor de Roos van theater De Rode Maan treedt medio augustus weer op in de kasteeltuin van Kasteel Hernen. Ditmaal vertelt ze het verhaal Vulkaankind. Aansluitend kunnen kinderen met hun ouders of grootouders het kasteel bezoeken.

De voorstelling Vulkaankind op dinsdag 13 en woensdag 14 augustus gaat over een meisje dat woont in een vulkaan, samen met haar vader. Soms barst ze zomaar uit van woede, net als een vulkaan. Daarom zijn sommige dieren best bang voor haar.

Dan ontmoet ze een vriend die haar leert op een andere manier met haar boosheid om te gaan. Langzaam ontdekken de dieren dat het Vulkaankind een bijzonder meisje is.

Speels

De Rode Maan is een vorm van muzikaal verteltheater met voorstellingen rondom sprookjesachtige, mythische en hedendaagse thema’s, speels van aard, lichthartig van kleur en gedragen door een diepere ondertoon.

De verhalen vinden hun wortels in de geschiedenis, maatschappelijke kwesties, sagen en klassieke vertellingen en daarnaast in de fantasie en belevingswereld van Hanna’Floor de Roos.

Reserveren

De voorstellingen op dinsdag 13 en woensdag 14 augustus beginnen op beide dagen om 10.30 uur en duren tot 12.00 uur. Reserveren is noodzakelijk en kan via de site van Geldersch Landschap & Kasteelen.