Zaterdag 18 juni maakt Hernen zich op voor de 10e Hernense Stratenloop. Wethouder Geert Gerrits lost het startschot alvorens zelf van start te gaan. Een gezellige loop door het schitterende buitengebied van Hernen! De organisatie verwacht weer zo’n 350 deelnemers voor deze leuke, recreatieve loop.
Het rondje langs het middeleeuwse kasteel van 2,5 km staat weer op het programma voor iedereen vanaf 13 jaar. Het parcours van de 5 en 10 km start bij de school en gaat door het mooie buitengebied van Hernen: langs het kasteel, de korenmolen en door het Hernense bos met het schitterende ven. Bij de molen is een waterpost.
Maar natuurlijk is er ook aan de jeugd gedacht. Zij mogen 600 of 1.200 meter lopen.
Het programma is als volgt:
16.30 uur start Philipsen Accountants 600 meter 5 t/m 9 jaar
16.40 uur start Vergeest Metaalbewerking 1200 meter 10 t/m 13 jaar
17.00 uur prijsuitreiking jeugd
17.30 uur start Vergeest Metaaltechniek 2,5 km vanaf 13 jaar
18.00 uur start Jumbo Loeffen Winssen 5 km en Intech Installatiebureau Bergharen 10 km vanaf 14 jaar
19.15 uur prijsuitreiking 2,5 5 en 10 km
De tijden worden geregistreerd met (ipicio)chips. Deze chips stelt de organisatie speciaal voor deze gelegenheid gratis ter beschikking.
De start en finish zijn bij ontmoetingscentrum De Mijlpaal waar u na afloop kunt douchen. U kunt daar op de dag zelf inschrijven vanaf 15.00 uur bij de inschrijfbalie tot 30 minuten vóór elke start. Voor meer informatie en voorinschrijven, kijk op de vernieuwde website,
www.hernensestratenloop.nl . Hier vindt u alle informatie over dit gezellige evenement.