Shree Raam Mandir in Wijchen wordt komend weekend heropend na de brand die de hindoetempel aan de Stationslaan 7 maanden geleden zware schade toebracht.
Op 24 juni vorig jaar ontstond er door kortsluiting brand waardoor de gehele mandirruimte op de tweede etage werd verwoest.
Door de brand brak het podium waar de moerti's (beelden) op stonden en werden bijna alle moerti's onherstelbaar beschadigd. Omdat de gebedsruimte was vernield konden maandenlang geen mandirdiensten worden gehouden.
In de afgelopen maanden zijn de herstelwerkzaamheden verricht en werd na de wederopbouw de ruimte opnieuw ingericht. In die tijd kreeg de mandir ook nog te maken met vandalisme: in december werd een ruit van de tempel ingegooid.
“Het hele proces na de brand werd draaglijk dankzij de voortdurende begeleiding van Bhagwaan ji en de vele handen die meegeholpen hebben met het herstelwerk”, zo schrijft het bestuur van Shree Raam Mandir Wijchen op de eigen Facebook-pagina .
De opening komend weekend, van vrijdag 10 tot en met zondag 12 februari, valt samen met de driedaagse viering Murtie Sthaapana Yagya.
Het nieuws van wijchen.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze Facebookpagina en deel berichten! Of krijg
gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .