Martijn Aslander is stand-up filosoof, ideeënbedenker, boardroom sparring partner en zelfbenoemd hoogleraar in de organizonderkunde. Donderdag 4 februari is hij te zien in de Bibliotheek Wijchen.
Hij bouwde
het grootste hunebed ter wereld , stond aan de wieg van
Lifehacking.nl en is mede-oprichter van
Permanent Beta . Zowel in zijn publicaties als op het podium laat Aslander de ongekende mogelijkheden zien van de huidige netwerksamenleving voor mens en arbeidsmarkt. De ‘nieuwe renaissance’, waarin kennisverspreiding sneller gaat dan ooit, biedt enorme kansen voor mensen om zich bottom-up te organiseren en sneller, efficiënter en zonder bureaucratie dingen voor elkaar te krijgen en oplossingen te vinden voor moeilijke vraagstukken.
De avond op donderdag 4 februari begint om 20.00 uur en duurt tot 22.00 uur. De entree is € 12,50. Een kaartje reserveren kan door een mail te sturen naar:
[email protected] .