De recreatiegebieden van Leisurelands lenen zich bij uitstek voor een gezellige barbecue. In verband met de droogte is het vanaf heden alleen nog toegestaan om te barbecueën op gas. De veiligheidsregio (brandweer) heeft fase 2 toegekend waardoor koken op vaste brandstoffen zoals hout, houtskool of briketten verboden is.
Wilt u dus barbecueën op onze recreatiegebieden, dan kan dat uitsluitend op gasbarbecues.
Meer informatie over fase 2 op: https://www.natuurbrandrisico.nl/uitleg-fases/code-fase-2.html
Ook bij barbecueën op gas gelden algemene regels voor barbecueën op de recreatiegebieden van Leisurelands.
Op alle recreatiegebieden is het toegestaan om te barbecueën met kleine groepen (tot 20 personen). Bestaat uw groep uit 20 personen of meer? Dan heeft u toestemming nodig.
Bent u met een kleine groep maar wilt u tijdens de barbecue een tent opzetten, muziek luisteren en/ of grote attributen (bijvoorbeeld een luchtkussen) plaatsen? Ook dan heeft u toestemming nodig. U leest er meer over op de pagina 'Zelf een activiteit organiseren' .
Waar dient u rekening mee te houden bij een barbecue?