AWC blijft steken op 0-0 na rode kaart (fotoserie)

29 jan 2023, 17:01 Nieuws
img 3730
Peter van der Hoeven

AWC heeft tegen Nuenen niet alleen 2 belangrijke punten laten liggen, maar kreeg ook nog met een rode kaart te maken. Met de 0-0 eindstand liepen de Wijchenaren nog wel in op nummer 2 Longa’30 dat verloor. Koploper Orion won en staat nu 4 punten los.

AWC startte met een aantal invallers tegen Nuenen dat op de zesde plaats staat. Het spel was van beide zijden onrustig met over en weer weinig kansen. Er vielen geen doelpunten, maar wel een rode kaart, vlak voor rust voor Boy Visser.

Gedegen

In de tweede helft probeerde AWC met hard werken een goed resultaat af te dwingen. De achterhoede speelde een gedegen partij. Nuenen probeerde met de lange bal te spelen wat niet tot resultaat leidde. De thuisploeg probeerde er uit te komen met 2 spitsen, wat een kwartier voor tijd een megakans voor Fren Stevens opleverde, maar de keeper van de gasten redde uitstekend.

Stand

AWC staat nu derde, maar de achtervolgers hebben 2 wedstrijden minder gespeeld en kunnen bij een gunstig resultaat de Wijchense ploeg voorbijgaan. De volgende wedstrijd voor AWC is 5 februari uit tegen Halsteren.

schermc2adafbeelding 2023 01 29 om 165124

Het nieuws van wijchen.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze  Facebookpagina   en deel berichten! Of krijg

gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .