Camperplaatsen Oude Klapstraat komen niet meer terug

18 feb 2023, 10:00 Nieuws
schermafbeelding 2023 02 15 om 133852
Google Maps

Het parkeerterrein aan de Oude Klapstraat in Wijchen is tijdelijk voor een deel afgesloten vanwege bouwwerkzaamheden. Als het weer beschikbaar wordt, komen de 2 camperplaatsen op het terrein niet meer terug.

Op het grasveld tussen het parkeerterrein en De Schakel komen flex-woningen. Er komt een gebouw met 81 appartementen . De eerste 2 jaar verblijven hier Oekraïense vluchtelingen (zij verblijven nu nog in het oude gemeentekantoor aan de Kasteellaan). Daarna wordt het gebouw beschikbaar voor starters en jongeren. De verhuizing van de Oekraïense vluchtelingen naar de Oude Klap-straat staat gepland voor de zomer van dit jaar.

Zwembad

Als het parkeerterrein niet meer nodig is voor bouwwerkzaamheden, komt het zo snel mogelijk weer beschikbaar. De 2 camperplaatsen (alleen parkeren voor 2 x 24 uur recreatief nachtverblijf, geen voorzieningen), komen niet meer terug op die plek. Nieuwe plekken om tijdelijk een camper te parkeren worden gerealiseerd bij het parkeerterrein van zwembad De Meerval aan de Meerdreef. Volgens wethouder Twan van Bronkhorst bood het management van het zwembad de plaatsen aan omdat de parkeercapaciteit daar nooit ten volle wordt benut.