Circulaire awards naar Wijchense bedrijven?

12 mei , 19:49 Nieuws
circulair festival 67936602a27c1jpg
Lifeport Regio Arnhem Nijmegen
Op maandag 2 juni worden tijdens het Lifeport Festival Circulair in Wijchen de winnaars van de Cirkel-awards bekendgemaakt.

Twee bedrijven uit Wijchen dingen mee naar de circulaire Awards van de regio Rijk van Nijmegen. Het zijn Eromesmarko en Stekerbaas.

De prijzen bieden een podium aan ondernemers die zich het meeste onderscheiden door hun positieve impact op het grondstofgebruik.

Zes bedrijven

Uit een sterk deelnemersveld selecteerde de onafhankelijke jury 6 ondernemingen die zich onderscheiden op het gebied van circulair ondernemen in de regio Rijk van Nijmegen. Zij zijn in de race voor de 2 circulaire Awards: De Cirkel voor gevestigde ondernemingen en de Startupcirkel voor startende ondernemers.

De bedrijven zijn, per categorie:

De Cirkel:

Eromesmarko | Wijchen
• Plastic Repair Service | Beuningen
• Restaurant Puur Sanh | Groesbeek

Startup Cirkel:

• Luchtig | Nijmegen
Stekerbaas | Wijchen
• TUKA Coffee | Nijmegen

Lifeport@

De Cirkel Awards zijn een initiatief van de Lifeport@ Circulaire Raad Rijk van Nijmegen. Ze zijn bedoeld als erkenning én stimulans voor ondernemers die producten en grondstoffen langer laten meegaan, repareren, slim hergebruiken of innovatieve circulaire businessmodellen ontwikkelen.

Door de circulaire ondernemers een podium te bieden, wil Lifeport@ de regionale opgedane circulaire kennis verspreiden en andere ondernemers inspireren. Het Wijchense bedrijf Holland Food Service werd vorig jaar bekroond met De Cirkel.

Uitreiking

De prijzen worden op maandag 2 juni uitgereikt tijdens het Lifeport Festival Circulair in het Technoforum in Wijchen. De Awards worden uitgereikt door Marije Klomp, programmadirecteur Duurzaamheid aan de Radboud Universiteit en voormalig MVO Manager van het Jaar.