De tweede dag van de 4Daagse is traditiegetrouw de Dag van Wijchen. Meteen buiten Nijmegen lopen de wandelaars door een groen vennengebied richting Alverna, het eerste dorpje van de woensdag.
Alverna is de eerste feestlocatie binnen onze gemeentegrenzen. Daar is het om 06.00 uur al groot feest.
Centrum
De eerste wandelaars in het centrum van Wijchen worden vanaf 06.15 uur verwacht, dat zijn de militairen. Het hoogtepunt in het centrum van Wijchen ligt tussen 07.00 en 12.00 uur.
De winkels in het centrum zijn op verschillende tijdstippen geopend of gesloten.
Afgesloten
In verband met de doorkomst van de 4Daagse is het centrum van Wijchen moeilijk bereikbaar. Dat geldt voor parkeerplaatsen, oversteeklocaties en de wijken van Wijchen.
Het centrum is van 06.00 uur tot 14.00 uur afgesloten voor verkeer. Het gebied buiten het centrum is tot ongeveer 13.00 uur afgesloten.