Eerste bijeenkomst HetWerkt! Café na de zomer

04 sep 2022, 11:25 Nieuws
agenda
Pixabay

HetWerkt! Café begint na de zomer weer met de tweewekelijkse bijeenkomsten. De eerste is dinsdag 6 september in Kasteel Wijchen. Wie belangstelling heeft en langs wil komen is welkom tussen 10.00 en 12.00 uur.

De toegang tot de open inloopochtend is gratis; om 9.45 uur gaan de deuren van de zaal open.

Werkzoekenden

Het café is een activiteit van Stichting HetWerkt!Wijchen

, de belangenorganisatie voor werkzoekenden uit de gemeente Wijchen. Het doel van de stichting is het verbeteren van de arbeidspositie en het welzijn van alle werkzoekenden uit de gemeente. De vrijwilligers van HetWerkt!Wijchen organiseren diverse activiteiten, zoals HetWerkt! Café.

In juli 2014 is gestart met HetWerkt! Cafés. Uit deze bijeenkomsten komt naar voren over welke onderwerpen de deelnemers meer willen weten.

In een vorige versie van dit bericht stond dat HetWerkt!Wijchen ook een besloten Facebookplatform heeft. Deze blijkt echter na de coronaperiode te zijn opgeheven, zo liet de stichting ons weten.