
Energiecoöperatie Leur (ECL) houdt op woensdag 31 mei een Energiecafé in Sportcentrum Arcus. De rode draad van de bijeenkomst is hoe je kunt beginnen met verduurzamen en hoe je met eenvoudige ingrepen al ver kunt komen.
De aftrap van de avond wordt verzorgd door klimaatburgemeester Caren Schipperus. Zij geeft een korte inleiding over besparen in algemenere zin.
Vanuit ECL zal coördinator van de energiecoaches Roger Habets vertellen hoe energiecoaches te werk gaan en wat daarmee kan worden bereikt. Wim van Megen van het regionaal Energieloket vertelt meer over de mogelijkheden van het isoleren en kierdicht maken van een woning. Ook subsidieregelingen vanuit de overheid komen hierbij aan bod. Tot slot komt Danny Wilting, isolatie-expert bij Knauf Insulation, aan het woord.
Bij het Energiecafé zijn meerdere energiecoaches aanwezig. Na afloop van de presentaties kunnen aanwezigen met hen in gesprek gaan om hun persoonlijke situatie te bespreken.
De avond in Sportcentrum Arcus begint woensdag 31 mei om 20.15 uur; vanaf 19.30 uur zijn belangstellenden welkom. Wie er bij wil zijn, kan zich aanmelden door een e-mail te sturen aan [email protected] .
Het nieuws van wijchen.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze Facebookpagina en deel berichten! Of krijg
gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .