Zondagochtend startte de 5e wandeltocht uit de 35ste winterwandelserie van Wandelsportvereniging Paschalis. Het mooie weer nodigde rond de 1100 wandelaars uit om deel te nemen aan deze wandeltocht.
De wandelaars konden vanaf 08:00 uur starten vanaf het Jeugdhuis aan de Woeziksestraat te Wijchen. Op de volgende afstanden kon ingeschreven worden: 5 km,10 km, 20 km en speciaal voor de vierdaagse wandelaars de 30 km. Om 16:00 uur werden de wandelaars geacht weer binnen te zijn.
Voor de langste afstanden liep de lange stoet van wandelaars naar het mooie natuurgebied bij Alverna en de Hatertse Vennen.
De wandelaars konden voor hun wandeltocht eerst afscheid nemen van de huidige voorzitter Wim Mulders en de huidige penningmeester Willie Mulders. Beide vrijwilligers hebben zich 39 jaar lang ingezet voor de wandelsport bij W.S.V Pascalis. Tonny Aalbers neemt het stokje over als voorzitter, voor de penningmeester is men nog met twee mensen in gesprek.
Met de laatste tocht van de winterserie is het altijd drukker, omdat de wandelaars deze tocht zien als een mooie gelegenheid voor hun training voor de Nijmeegse Vierdaagse.
Alle foto's bekijken. Klik op de eerste foto en blader door het album
Tekst en foto's door Ans Baars