Tennissers halen 5.000 euro op voor de strijd tegen kanker

09 jun 2015, 14:32Nieuws
grootven tennis4life 00
Grootven
Afgelopen zaterdag hebben 29 deelnemers meegedaan met de tennismarathon op LTC Grootven voor Tennis4life. De deelnemers hebben 6 uur getennist om geld in te zamelen voor de strijd tegen kanker. En met succes! Er werd bijna € 5.000,-- opgehaald.
"Het was een bijzondere dag, vol emoties, heel gezellig, prachtig weer, mooi tennis en vooral een groot saamhorigheidsgevoel. Aangemoedigd door de toeschouwers, vrijwilligers en sponsoren, hebben de deelnemers bijna €5.000,- bij elkaar getennist!," aldus Linda Jacobs namens LTC Grootven.
Veel sponsoren hebben aan deze dag bijgedragen, niet alleen met gelddonaties, maar ook LTC Grootven met fruit en drinken, Bakker Bart Wijchen met broodjes en Asia met hapjes voor de deelnemers. En niet te vergeten Administratie- en Belastingadviesbureau Loeffen die gezorgd heeft voor een feestelijke afsluiting met een DJ!
Met een "Samen maken we het verschil!" sluit Linda af. En dat klopt. samen zijn we altijd sterker en krijgen we meer voor elkaar.
grootven tennis4life 02
loading

Loading articles...

Loading