Tuinmarkt bij Kasteel Hernen

15 mei 2016, 9:00Nieuws
tuinmarkt hernen 00
wijchen.nieuws.nl
Het kasteel Hernen opent op zaterdag 4 juni om 10.00 uur weer zijn poorten voor de jaarlijkse tuinmarkt. De bijzondere planten, het kasteel, de tuinen, het landschap, de mensen en de landelijke sfeer van het dorp maken deze lentedag tot een ware idylle. Dit zuiver groene festijn brengt zoals altijd meer dan 40 gespecialiseerde, gedreven kwekers en plantenverzamelaars samen!
Niet alleen de markt zelf is de moeite waard, maar ook de voor de gelegenheid opengestelde tuinen, evenals het middeleeuwse kasteel, een bezit van de Stichting Geldersch Landschap en Kasteelen.
De Tuinmarkt Kasteel Hernen is een niet-commerciële activiteit die uitsluitend door vrijwilligers gerealiseerd wordt. De helft van de opbrengst wordt geschonken aan verpleeghuis de Weegbree in Wijchen. Daar wonen 72 mensen met dementie, meestal dichtbij familie en vrienden. Ze wonen er veilig en vertrouwd, net als thuis. De tuinmarkt steunt de realisering van de thematuin. De andere helft komt ten goede aan het studiefonds van de A.A. Brediusstichting.
tuinmarkt hernen 01 e1559675148586
Tijd: zaterdag 4 juni 2016 van 10.00 tot 17.00 uur
Plaats: Kasteel Hernen, Dorpsstraat 40, 6616 AH Hernen (vlakbij Wijchen)
Entree Tuinmarkt: € 4,- inclusief bezichtiging kasteel en de voor de gelegenheid opengestelde tuinen in Hernen
Kinderen van 6 tot 12 jaar € 2,-
Parkeren is gratis
Informatie: tel. 0487 53 1387 of www.tuinmarkthernen.nl
loading

Loading articles...

Loading