Zaterdagmiddag 27 februari deelde Vraag & Aanbod weer € 55.000,- uit aan maar liefst 77 goed doelen! Hiervan gaan 23 donaties ad. € 21.500 naar buitenlandse projecten en € 33.500,- naar regionale projecten. De uitreiking van de symbolische cheques vond plaats in het Mozaïek,
Vraag en Aanbod is een sociale onderneming zonder winstoogmerk: het rendement wordt voor een groot gedeelte weer geherinvesteerd in de onderneming. Een deel van de winst wordt jaarlijks uitgekeerd aan allerlei Goede Doelen en is dit jaar weer € 55.000,-
De Voedselbank Wijchen en Vincentiusvereniging ontvangen ieder maar liefst 4.500,–. Maar ook zal scouting St. Franciscus blij zijn met de € 1.000,– zodat ze de verwarmingsketel in de blokhut kunnen vervangen of De Weegbree met een donatie ad. €250,– voor de aanschaf van speciale voorzieningen in de binnentuin.
Bij de buitenlandse projecten springen Fundacion Jardin in Chili (€ 2.000,–), Stichting Maya en African Child Fundation (beiden ieder € 1.500,–) eruit.