Wijchen Schaatst! zoekt vrijwilligers

11 aug , 9:58Nieuws
IMG_9692
CIZO Communicatie
Er werken aan het schaatsevenement zo'n 150 vrijwilligers mee.
Bij de meesten staat het hoofd er nog niet naar, maar over enkele maanden kan er alweer geschaatst worden in Wijchen. Op de Markt vindt dan het evenement Wijchen Schaatst! plaats.
Voor de komende editie zoekt de organisatie zo’n 150 vrijwilligers die mee willen helpen het evenement in goede banen te leiden. De volgende Wijchen Schaatst is van vrijdag 11 december tot en met zondag 3 januari 2027.

Functies

Er worden vrijwilligers gezocht voor verschillende functies: huismeester, teamcaptain, ijsmeester, toegangscontrole, schaats- en terreintoezicht, schaatsverhuur, medewerker interne service, kassamedewerker en Tika, de mascotte in pinguïnpak.

Werktijden

In totaal zijn zo’n 150 vrijwilligers nodig. Velen helpen al meerdere edities mee. De vrijwilligers werken in perioden van 3, 4 of 6 uur. Dat is voor de toegangscontrole en schaatswacht/terreintoezicht 3 uur. Voor de schaatsverhuur, kassa en interne service 4 uur. Voor de teamcaptain en huismeester 6 uur. De werktijden beginnen om 10.00 uur.

Aanmelden

Belangstellenden kunnen zich via de site van Wijchen Schaatst! aanmelden. Op woensdag 7 oktober wordt een vrijwilligersavond gehouden waarop de vrijwilligers worden bijgepraat over de plannen en nieuwigheden in vergelijking met vorige edities.
Wijchen Schaatst is een stichting die in december 2010 voor het eerst in de gemeente Wijchen een tijdelijk schaatsbaan gerealiseerd heeft. Wijchen Schaatst! vindt 1 keer in de 2 jaar plaats.
loading

Loading articles...

Loading