Zonnige en gezellige 35e editie Veemarkt Wijchen

14 okt 2017, 14:01Nieuws
veemarkt wijchen 20170049
wijchen.nieuws.nl
Op zaterdag 14 oktober was weer de jaarlijkse cultuur-historische veemarkt in Wijchen. De markt werd gehouden op de Kasteellaan en het marktplein in het centrum. Het was de 35e editie van de veemarkt. Loco-burgemeester Engels mocht de veemarkt openen. Blader door de fotoserie om alle foto’s te bekijken.
Naast de veemarkt zelf was er nog veel meer te doen. Zo was er een kinderboerderij, werden er demonstraties ringsteken gegeven en kon men oude tractoren bewonderen.
veemarkt wijchen 20170104
Op de Kasteellaan stonden marktkramen met allerhande typen informatie, oude ambachten o.a. een klompenmaker en een touwvlechter. Ook stonden er landbouwwerktuigen opgesteld en waren er kleindieren. Natuurlijk kon er ook geschminkt worden.
veemarkt wijchen 20170066
Ook was er "iets" te eten
veemarkt wijchen 20170035
In de strook voor het kasteel stond een primitieve huishouding anno 1930. Met daarin o.a. een bedstee en een potkachel. De opening, onder toeziend oog van de handelende boertjes, door loco-burgemeester Rob Engels
veemarkt wijchen 20170045
veemarkt wijchen 20170004
loading

Loading articles...

Loading