Tijdens de nieuwjaarsreceptie afgelopen zondag mocht voorzitter Eric Loermans maar liefst 19 jubilarissen huldigen. 16 Leden die meer dan 50 jaar lid zijn van AWC en 2 leden die maar liefst meer dan 60 jaar lid zijn. Ook werd Hans Broens tot erelid benoemd. Ook werd stilgestaan bij het overlijden van een drietal leden.
Hans Broens is al sinds 1967 lid van AWC. Hij voetbalde in de jeugd en keepte bij de A-junioren. Ook begon hij op 16-jarige leeftijd al met het ophalen van toto en lottoformulieren. Hans is al 42 jaar kaderlid en heeft allerlei functies in diverse geledingen binnen AWC vervult. Zo was hij jeugdleider, trainer en lid van de evenementencommissie (met als opmerkelijk evenement het koeienvlaaienspel op het hoofdveld). Ook is Hans lid van het welbekende tourspel van AWC. Al met al een lijst om trots op te zijn en AWC is er ook trots op om Hans als lid binnen te vereniging actief te hebben. Een voorbeeld voor iedereen.
50+ jaar
Henk Aalbers, Jo Alberda, Tonnie Beelen, Wiet de Bruijn, Henk Fleuren, Henk van Gemert, Jan Gubbels, Martien van de Hoogen, Piet Jansen, Henk Lukassen, Bert Reuvers, Peter Sleenhoff, Gerrit van Thiel, Joke Toonen, Jan Wessels, Frans van de Wielen.
Niet alle jubilarissen waren aanwezig.
60+ jaar
Piet Peters Sengers (links) en Bart van Woezik
Naast het huldigen van de jubilarissen werd ook stil gestaan bij het overlijden van een drietal leden. Alle drie leden met een lange geschiedenis bij AWC, Jose Kersten en Annie van Lanen van het clubhuis en Bert van Thiel, de oud leider en terreinmeester.
"Ze worden dagelijks gemist. Thuis maar zeker ook hier op de club. Ik vraag een korte moment van stilte om hen te gedenken," waren de woorden van de voorzitter.