Om half 11 vertrokken de vrouwen van Woezik 1 met de bus richting Nootdorp om de spelen tegen RKDEO. Hieronder volgt het verslag van een moeizame overwinning.
Ruim op tijd kwamen we in Nootdorp aan. Om 14.00 uur begon de wedstrijd en trapten we af. Zo goed als we vorige week de 1e helft speelden, zo slecht was het nu. Het positiespel was langzaam en onverzorgd. Erg gehaast lieten we de bal een paar keer rondgaan en zochten we vervolgens met een lange bal de aanval wat alleen maar balverlies opleverde. Direct in de 1e minuut hadden we wel een grote kans, maar het afronden werd verzuimd. Verder kwamen beide ploegen in de 1e helft niet tot kansen.
De tweede helft moest er dus echt wat gebeuren. We tikten beter rond en de rust werd bewaard, de coaching bleef echter gebrekkig. Dit blijft een aandachtspunt. Na een uur spelen was het dan eindelijk raak. Mireille wist de goed spelende keepster van RKDEO te passeren. We hadden nog wat mogelijkheden om de score uit te breiden, maar we moesten tot de 88ste minuut wachten totdat we weer konden juichen. Mireille werkte op aangeven van Loes en Bonita haar tweede doelpunt binnen. Erg lang konden we hier niet van genieten. Meteen na de aftrap was het aan de andere kant raak na een miscommunicatie in de verdediging. De goal bleek enkel voor de statistieken te zijn.
Nadat de, toch vreemd fluitende, scheidsrechter een van de aanvallers van RKDEO om onbekende redenen een rode kaart gaf floot hij af. De opluchting was groot, eindelijk weer de 3 punten mee naar Wijchen.
Dat Nuenen ook niet verder kwam dan 1-1 tegen Victoria Boys in Apeldoorn is weer mooi meegenomen! De voorsprong staat weer op 6 punten.
Volgende week spelen we om 14.30 uur thuis tegen DSE. De uitwedstrijd ging dit seizoen met maar liefst 6-3 verloren!!
Foto's door Agnes van Loon