Alverna wint makkelijk van hekkensluiter

05 apr 2015, 16:15 Sport
b75f2aba 4f0e 4681 9a52 d4d96b6502b9
wijchen.nieuws.nl

Alverna won zaterdagavond makkelijk van hekkensluiter Luctor et Emergo. Het werd een afgetekende 4-0 overwinning.

ALverna greep de tegenstander uit Almelo direct bij de keel en zou deze niet meer los laten. Vanaf de eerste minuut werd de tegenstander vastgezet en Alverna kon al in de eerste minuut op voorsprong komen. Vanuit de kluts werden de schoten van Glenn Muller, Sven van Gelder en Danny Meyer echter geblokt en zo bleef de stand nog 0-0. In de dertiende minuut werd het vroege druk zetten eindelijk beloond. Martijn de Groot onderschepte de bal op het middenveld en zette Boy van de Beek aan het werk. Die bediende op zijn beurt uitstekend Sven van Gelder die mooi breed legde op Glenn Muller die met een prachtige voetbeweging achter het standbeen doelman Danny Barends passeerde, 1-0.

Er volgden meer kansen. Rico Timmermans schoot hard in maar ditmaal was de uitstekende doelman Barends hem de baas. Eigenlijk pas na een half uur spelen kwam Luctor er mondjesmaat uit. Men zocht regelmatig de lange bal naar de snelle aanvaller Michael Bolkensteyn maar deze stond er vaak alleen voor. In de 38ste minuut vergrootte Alverna de score door een penalty. Danny Meyer werd binnen de zestien neergehaald door centrale verdediger Bodderman en Boy van de Beek schoot deze penalty onberispelijk binnen, 2-0. Vlak voor rust werd het zelfs nog 3-0. Ditmaal werd slim een korte corner genomen en was het Danny Meyer die eerst zijn schot met links geblokt zag worden maar de tweede inzet met rechts ging er wel in. Alverna ging met een verdiende 3-0 ruststand aan de thee.

In de tweede helft nam Alverna bij vlagen wat gas terug. Tegenstander Luctor maakte niet echt de indruk om nog wat te gaan doen aan de 3-0 achterstand. Dit betekende niet dat Alverna geen kansen kreeg. Als het even de tegenstander vastzette ontstonden er meteen kansen. Mooie uitgespeelde aanvallen werden niet beloond met doelpunten. Zo leek de wedstrijd af te stevenen op een 3-0 overwinning maar vlak voor tijd was het Belend Shekho die alsnog de 4-0 eindstand op het scorebord zette. Hij nam een prachtige dieptepass van Bjorn Arts keurig met de borst mee en rondde koelbloedig af.

Alverna houdt vijf punten voorsprong op de concurrentie.
Maandag 6 april speelt Alverna thuis tegen Longa'30.