AWC heeft de uitwedstrijd tegen SV Valkenswaard met 3-2 gewonnen. Daarmee blijven de Wijchenaren in de race voor de nacompetitie die mogelijk promotie kan opleveren.
De bezoekers uit Wijchen zetten de thuisploeg, die moet proberen om zich te handhaven in de vierde divisie C, gelijk onder druk. Allengs wisten de Brabanders zich onder die druk uit te spelen en kregen zelfs kansen. Zoals voor Jordi van Meurs, die aan zijn laatste seizoen bezig is, en Sem van Ham. Zijn inzet werd door doelman Tijn van de Groes gekeerd.
Strafschop
In de 37e minuut kwam Valkenswaard op voorsprong: Youri van Brussel ging in het strafschopgebied onderuit en benutte zelf de toegekende strafschop. Met een 1-0 stand ging de rust in.
Gelijkmaker
Na de pauze zette AWC een tandje bij en dat resulteerde in de 53e minuut tot de gelijkmaker omdat een inzet van AWC via een verdediger van SV Valkenswaard in eigen doel belandde: 1-1.
Tien minuten later kwam SV Valkenswaard weer op voorsprong. Een goede aanval werd afgerond door Pieter Maranus die met het hoofd voor 2-1 zorgde. Acht minuten was het echter weer AWC dat via Daan de Bruijn gelijkmaakte.
Buit
De gastheren gingen op zoek naar zo gewenste winst, maar het waren de gasten die er met de buit vandoor gingen. In de 77e minuut zorgde Jeroen van Schoonhoven voor de beslissende treffer: 2-3.
Ondanks pogingen van de thuisploeg om nog een punt uit de ontmoeting te halen, werd er niet meer gescoord en gingen de 3 punten mee naar Wijchen.
Stand
Komende zondag ontvang AWC thuis Dongen, de eersteperiodekampioen. In dit dudel kunnen de Wijchenaren bij winst over de Brabanders heen springen naar de vierde plek.