
Kansen kregen ze genoeg, maar telkens weer stond de keeper van Quick'20, Felix van Berkel, op de juiste plek of wist met een enorme reflex de bal te keren. Het bleef daardoor 0-0 bij Alverna tegen Quick'20.
In de eerste helft kreeg Alverna via Mels Lantang, Danny Meijer en Sven van Gelder goede kansen. Telkens was van Berkel de baas. Quick kon er maar weinig tegenover stellen en was blij met een 0-0 ruststand.
In de tweede helft gaf Quick meer tegenstand en waren er aan beide kanten kansen. Jihad Ouchene kopte tegen de paal en ook werd er nog een bal van de lijn gehaald.
Maar Alverna had ook maar zo kunnen verliezen toen in de laatste minuut Quick-speler Zwienenberg de paal raakte.
Volgende week wacht het uitduel tegen Dieze West. Zij staan onder Alverna. Winst beteknet naar boven kijken, verlies naar beneden.