Knap gelijkspel AWC bij koploper Dongen

10 nov , 16:05 Sport
voetbal footballs 3597192 1280
Pixabay

AWC heeft een knappe prestatie geleverd tegen koploper Dongen. In Brabant werd met 1-1 gelijk gespeeld. Dongen had de eerste 8 wedstrijden gewonnen, maar moest tegen de Wijchenaren voor de tweede keer op rij genoegen nemen met een punt.

In de eerste helft tussen de nummer een en nummer vijf van de vierde divisie C gebeurde er niet veel, Dongen produceerde pas na 16 minuten het eerste schot op doel. Twee minuten was het echter 0-1 na een kopbal van Jeroen van Schoonoven na een hoekschop.

Gelijkmaker

Even later leek de thuisploeg gelijk te maken toen linksback Dyland Pedro voortrok op Brian Burgler. De rechtsbuiten zag zijn intikker op de doellijn door een AWC-verdediger gekeerd worden.

Toch werd het voor rust gelijk. Diezelfde Burgler gaf in de extra tijd de bal voor op spits Robert Mutzers die voor de 1-1 zorgde.

Na de pauze was Dongen de toonaangevende ploeg en drong AWC ver terug. Veel scoringskansen leverde dat niet op. Al leek Van Schoonhoven nog voor sensatie te zorgen; zijn inzet  belandde echter tegen de paal.

Stand

Door het gelijkspel is Dongen van de eerste plek verdrongen door EVV Echt. Door 3-0 winst van MASV op LRC klimt die ploeg net boven AWC dat nu vijfde staat. Dat kan komende zondag weer omdraaien, want dan ontvangen de Wijchenaren MASV op De Wijchert; aanvang 14.00 uur.

Scherm­afbeelding 2025-11-10 om 15.22.45