Het WK voetbal gaat morgen, donderdag, van start en traditiegetrouw viert Sterrebosch dat samen met voetballiefhebbers uit Wijchen en omgeving. Het Nederlands elftal speelt komende zondag, 14 juni, de eerste wedstrijd.
Tegenstander is dan Japan; Sterrebosch heeft voor die dag een speciale Super Sunday georganiseerd.
Stemming
"Niet alleen Nederland komt in actie. Eerder op de avond speelt ook Curaçao tegen Duitsland. Een mooi moment om samen een hapje te eten, iets te drinken en alvast in de stemming te komen voor Oranje", zegt Geert Sanders.
Groot scherm
Met een groot scherm buiten en meerdere tv-schermen in het feestcafé kunnen bezoekers de wedstrijden op de voet volgen. "Of je nu een fanatieke voetballiefhebber bent of vooral voor de gezelligheid komt, een WK beleef je samen. Daarom willen we van iedere Oranje-wedstrijd een feestje maken."
De aftrap van de avond wordt verzorgd door DJ Sven, die vanaf 18.00 uur zorgt voor muziek en sfeer. Wie er bij wil zijn kan een
statafel reserveren.
Bitterballen
Ook de andere groepswedstrijden van Oranje tegen Zweden (zaterdag 20 juni) en Tunesië (vrijdag 26 juni) worden live in Sterrebosch uitgezonden. "Hopelijk komt Oranje ver en maken we er samen nog veel mooie WK-avonden van. En als Oranje scoort, trakteren wij op bitterballen van het huis", aldus Sanders