Wandelen en computers bij SOC de Villa

21 apr , 10:10 Wijchen
schermafbeelding 2025 04 18 om 143904
Canvas/AI
Komende week wandelen en computeren bij SOC de Villa

SOC de Villa in Wijchen houdt komende dinsdag weer een wandeluurtje. Er zijn 2 groepen (in verschillend wandeltempo) die een uur op pad gaan.

Daarna is er de mogelijkheid om samen koffie of thee te drinken in de Villa. De start is om 9.30 uur bij de Villa, tegenover Zaal Sterrebosch. Aanmelden is niet nodig.

Computer Café

Op woensdag 23 april is er weer een bijeenkomst van het Computer Café. Mensen die vragen hebben die te maken hebben met computers worden geholpen door deskundige vrijwilligers van seniorenontmoetingscentrum de Villa.

Eigen apparatuur

Of men ervaren is of niet, iedereen is welkom tussen 10.00 en 12.00 uur in Villa Sterrebosch aan de Kasteellaan in Wijchen. Bezoekers kunnen meer leren over het gebruik van de computer, telefoon, e-reader, iPad/tablet en internet. Men kan eigen apparatuur meenemen.