Scouting Woezik houdt eind september een open bijeenkomst waar kinderen tussen de 4,5 en 7 jaar kennis kunnen maken met scouting. De Bevers, kinderen in die leeftijdsgroep, komen iedere week samen om te spelen, buiten te zijn en van alles te ontdekken.
De open bijeenkomst is zaterdag 27 september tussen 09.15 en 11.15 uur op het terrein aan de Oud Woeziksestraat 3 in Wijchen.
Tijdens de open opkomst krijgen kinderen en ouders een indruk van een ‘beveropkomst’. Iedere zaterdag tussen 09.15 en 11.15 uur komt deze groep bijeen bij de blokhut De Wezelsche Berg. Buiten deze open opkomst is het bij Scouting Woezik mogelijk voor kinderen om 3 keer gratis aan te sluiten.
De Bevers spelen in het thema van het dorp Hotsjietonia en gebruiken hierbij hun fantasie. Dit draagt bij aan de ontwikkeling van de kinderen. In het dorp wonen allerlei verschillende mensen.
Zo leren ze bijvoorbeeld over de natuur bij Bas Bos en Rebbel, knutselen ze met Keet Kleur en leren ze over veiligheid door te koken en bakken met Rozemarijn, of met experimenten van Professor Plof.
Voor meer informatie over Scouting Woezik kan men een e-mail sturen naar [email protected].