Foto's doortocht Vierdaagse door de Veenhof in Wijchen

23 jul 2018, 11:01 Foto's
vierdaagse 2018 veenhof

Op DE dag van Wijchen, de roze woensdag stond de Wijchense Omroep langs de lijn op de Kasteellaan. Daar zijn opnamen van gemaakt en een compilatie daarvan is te zien tijdens de uitzendingen. Ook op de Veenhof zijn opnamen gemaakt, maar dan foto's, door Dick Vogelzang.

"Ik merkte de interactie tussen camera en lopers. Geweldig om te zien als iemand er even doorheen zit en dan opeens op veert bij het zien van de camera, een brede smile op het gezicht toont, de rug recht en dan weer gemotiveerd verder. Daar doe ik het voor... Mensen staken hun duim op, zwaaien of stonden zelfs te poseren.", aldus Dick

Hieronder staan de links naar de foto's, zodat je misschien jezelf (als je mee liep) of bekenden kan terugvinden.

De foto's zijn in mappen geplaatst en steeds gesorteerd op tijdstip van de doorkomst, om het zoeken eenvoudiger te maken.

De 1e map met foto's tussen 8 en 9 uur: https://flic.kr/s/aHsmpmKCnK

De 2e map met foto's tussen 9 en 10 uur: https://flic.kr/s/aHsmoHfkYm

De 2e map met foto's tussen 10 en 11 uur: https://flic.kr/s/aHskETwNP3

De 4e map met foto's tussen 11 en 12 uur: https://flic.kr/s/aHsmoJ55Mo

De 5e map met foto's tussen 12 en 13 uur: https://flic.kr/s/aHsmppSbmz

vierdaagse 2018 veenhof 03 e1563194691556
vierdaagse 2018 veenhof 02 e1549280962131