Het mooie en gezellige Korenfstival heeft vanaf het begin, 10 jaar geleden, veel aantrekkingskracht gehad op de deelnemende koren. Elk jaar weet de organisatie de bezoekers weer een mooi programma op diverse 11 podia aan te bieden. Ook zondag 31 mei is dit weer het geval.
Er zijn 24 koren op 11 podia te beluisteren met samen meer dan 800 zangers en zangeressen. Dit jaar zijn er onder andere twee sfeervolle koren met Ierse volksmuziek, The Lads bij de Hema en Out Cider in de winkelpromenade. Verder is er een Balkankoor en is er in de Touwslagersbaan een vrouwenkoor dat á capella zingt.
Ook zijn er vijf koren van Wijchense bodem, de popkoren Event, Trent, Pur Sang, het smartlappenkoor Vrolijke Nood en het pas opgerichte Wijchense kinderkoor Popkids. Op de Markt zijn 2 podia geplaatst, zodat het programma op het marktplein continue doorloopt.
Daarnaast hebben we opnieuw diverse koren uit de regio en ver daarbuiten naar Wijchen kunnen halen. Een prachtig en gevarieerd aanbod staat zodoende weer op het programma.
Het programma begint om 13.30 uur en eindigt om 17.30 uur met de super gezellige samenzang in het horecastraatje bij Sterrebosch o.l.v. onze Wijchense dirigent Trees Rutten.
Ook zijn de winkels geopend.
zij