In de uitzending van het tv-programma Tros Radar kwam de behandeling van een verzakking van de bekkenbodem aan de orde. Uit onderzoek blijkt dat vele vrouwen geopereerd worden en vaak nog verder van huis zijn. Daarom willen Bernadette Pieterse van Hart for her en bekkentherapeute Marieke Jansen vrouwen in de omgeving Wijchen een goede voorlichting geven d.m.v. een informatieavond. Vele vrouwen lopen onnodig met klachten rond en om de taboe te doorbreken kunnen ze met al hun vragen deze avond terecht.
Veel vrouwen krijgen las last van de bekken bodem door bevallingen, ouder worden, lichamelijk zwaar werk, etc.... Veel klachten kunnen voorkomen of zelfs verholpen worden door de juiste informatie en/of oefeningen.
Bekkenfysiotherapeute Marieke Jansen van Fysio Fit ken iedereen leren hoe die spieren aan te spannen, te versterken of juist te ontspannen.
Op woensdag 4 november wordt er een voorlichtingsavond en op woensdag 11 november een trainingsavond georganiseerd bij Hart for her aan de Herenstraat 36. Aanmelden kan via
bernadette@hartforher .
deelname is gratis