
Na 4 gewonnen wedstrijden op rij hadden de mannen van MHC Wijchen geen probleem met tegenstander Heeze. Op eigen veld werd het een ruime 6-2 overwinning voor de Wijchenaren. Lars Wortelboer scoorde 4 keer.
Het leek op voorhand al geen spannende wedstrijd te worden omdat Heeze een bescheiden elfde plaats inneemt in de competitiestand.
Wijchen startte sterk aan het eerste kwart. Met goed combinatiespel werd de tegenstander direct onder druk gezet en speelde het spel zich vooral af rondom de cirkel van de Brabanders. Het was Sebas Pelser die voor de keeper van Heeze kwam en via een tip-in de 1-0 op het scorebord zette.
In het tweede kwart was het Wijchen-spits Koen Schipper die de 2-0 voor zijn rekening nam. Niet veel later wist Heeze uit een van de weinige echte kansen de 2-1 te maken. Lars Wortelboer maakte nog voor de rust 3-1, waardoor zijn team iets comfortabeler de rust inging.
Na rust wist Wijchen direct enkele strafcorners te veroveren en trof wederom Wortelboer doel (4-1). Hierop volgde een zwakkere periode van de Wijchenaren en werd zelfs de 4-2 gescoord. Heeze, dat het vooral van doorzettingsvermogen moest hebben, kreeg vervolgens nog diverse kansen maar wist die niet te verzilveren.
In het vierde kwart zwengelde Wijchen de motor nog maar eens aan een regende het kansen. Zo dwong de ploeg diverse strafcorners af waaruit Wortelboer de 5- en 6-2 maakte en daarmee de eindstand bepaalde.
In verband met de meivakantie wordt er de komende 2 zondagen niet gespeeld. Op zondag 14 mei spelen de mannen van MHC Wijchen uit tegen Boxmeer. Op 21 mei is de eerstvolgende thuiswedstrijd; tegenstander is dan Don Quishoot, de huidige nummer 2 die 2 punten meer heeft dan Wijchen. In deze wedstrijd wordt hoogstwaarschijnlijk de strijd om promotie beslecht.