Social Club Hand in Hand is een initiatief van de Syrische vluchtelinge Randa. Bij deze club kunnen vluchtelingen en overige Wijchenaren elkaar ontmoeten in Wijkcentrum Zuiderpoort. Het initiatief wordt gesteund door de gemeente Wijchen, Wijchense vrijwilligers en VluchtelingenWerk Wijchen.
Door samen koffie of thee te drinken maar ook door samen deel te nemen aan allerlei activiteiten en workshops, inspireer je elkaar en leer je van elkaar. Dit alles is ook nog eens gratis voor zowel vluchtelingen als de overige Wijchenaren.
Wanneer je samen gaat schilderen, handwerken, dansen, knutselen, recepten uitwisselen, koken, toneelspelen, naar muziek luisteren of muziek maken, sporten of wandelen en natuurlijk de Nederlandse taal spreken… dan is dat ook nog eens heel gezellig en voorkomt het dat mensen eenzaam thuis zitten.
Maar Hand in Hand heeft hulp nodig!
- Wil jij helpen bij een activiteit of weet jij een andere activiteit die je zou willen begeleiden? Misschien ken je iemand die zou willen helpen? Dan horen ze dat graag!
- Je hoeft geen professional te zijn (mag wel natuurlijk) maar als je een enthousiaste hobbyist bent is dat ook goed.
- Je bepaalt zelf hoe vaak en wanneer je helpt.
Voor meer informatie of aanmelde
[email protected] .
Of kijk op de facebookpagina:
HandinHandWijchen Je kunt ook altijd geheel vrijblijvend langskomen in Wijkcentrum Zuiderpoort. Adres: Zuiderpoort 56, 6605 HN Wijchen
Openingstijden:
maandag + donderdag: 9-20.00 uur
zaterdag: 11.00-24.00 uur
Kom op 2 september langs bij de stand bij Wijchen Present. Of kom 6 september om 19.30 naar de informatieavond over Hand in Hand, in het Wijkcentrum Zuiderpoort