Het einde van het basketbalseizoen nadert en in de eerste divisie staat Wyba op een vierde plek, slechts 4 punten achter de koploper. Pendragon uit Tilburg kwam zaterdag naar de Arcus met slechts 2 punten minder. Het werd een solide overwinning.
Thijs van Beek opende de score en Wyba liet meteen zien dat ze de punten in huis wilden houden. Corstiaan Kan pakte scores en schoot met 2 driepunters Wyba naar een 15-9 voorsprong halverwege het eerste kwart. Inside had Wyba een duidelijk overwicht en verdedigend kon het de schutters van Pendragon redelijk controleren waardoor Wyba kon uitlopen naar een 26-17 voorsprong aan het einde van het eerste kwart.
In het tweede kwart kon Pendragon met enkele driepunters de achterstand verkleinen. Robert Bril kon met 2 scores Pendragon bijhouden maar de voorsprong was toch verkleind tot 35-32. Vincent Bremer en Corstiaan Kan bepaalden de ruststand op 39-32.
In de tweede helft was het Pendragon dat met vijf punten van Jeffrey Touw de achterstand verkleinde maar Corstiaan Kan beantwoorde dat en doordat Rick Elemans zijn tweede driepunter raakte, bleef de kleine voorsprong voor Wyba staan. Thijs van Beek bleef met sterke drives naar de ring gaan en als rookie Stijn Sommerdijk zijn eerste punten op de sheet laat zetten, heeft Wyba aan het einde van het derde kwart een 59-48 voorsprong te pakken. In het vierde kwart begon Stan Bruijstens warm te lopen. Een press van Pendragon werd heel vakkundig opgerold en Wyba kon met 8 punten van Stan Bruijstens en een driepunter van Stijn Sommerdijk uitlopen tot 71-52. Verdedigend bleef het team hard werken en werd de wedstrijd gecontroleerd uitgespeeld. Anas Alharran bepaalde met twee vrije worpen de eindstand op 79-64.
Corstiaan Kan 24 punten, Stan Bruijstens 13 punten en Rick Elemans 10 punten. Wijchen" width="359" height="540" />