Op zoek naar de verdwenen ijscoupes

20 jul , 9:59Wijchen
Scherm­afbeelding 2026-07-09 om 14.48.59
Tijdens de zomervakantie houdt Wijchen= de gratis zomerspeurtocht 'De verdwenen ijscoupes' in het centrum van Wijchen.
De speurtocht is speciaal ontwikkeld voor 2 leeftijdsgroepen: de allerkleinsten en kinderen vanaf 6 jaar.

Etalages

De ijscoman is de ingrediënten verloren van zijn ijscoupes. Jonge speurneuzen kunnen tussen maandag 27 juli en zaterdag 22 augustus op zoek gaan naar de onderdelen van de verdwenen ijcoupes.
Die onderdelen zijn verstopt in de etalages van verschillende ondernemers.

Twee varianten

Voor de speurtocht zijn 2 varianten ontwikkeld. De jongste kinderen zoeken de losse onderdelen van de ijscoupes en strepen deze af op hun speurformulier.
Oudere kinderen gaan een stap verder: zij verzamelen onderweg letters die samen een geheime boodschap vormen.

Formulieren

Formulieren zijn vanaf 27 juli op te halen bij Joepiedoe, KidsTown en Bij Daan Kindermode. De speurtocht is mogelijk tijdens openingstijden van de winkels.
loading

Loading articles...

Loading