Trivos pakt in Denekamp de winst in beslissende set

25 feb 2024, 15:00Nieuws
volleyball 4108303 1280
Pixabay
De vrouwen van Trivos liggen nog steeds op koers om kampioen in de tweede divisie B te worden. In Denekamp werd afgelopen zaterdag met 3-2 gewonnen van DeVoKo, al bleef het tot het eind spannend.
De eerste set werd met 25-21 gewonnen door de Wijchense vrouwen, maar in de tweede set moesten zij de winst aan de gastvrouwen laten: 25-22.

Niet gewonnen

De derde set bleef tot het eind spannend, maar de vrouwen van coach Marcel van Zuijlen wisten met 25-23 aan de goede kant van de score te blijven. Toch zou het uitdraaien op een vijfde, beslissende set, omdat de vrouwen uit Denekamp zich niet gewonnen gaven en met 25-21 de vierde set naar zich toe trokken.

Concurrent

In de vijfde set ging het gelijk op, maar kon Trivos dank zij een 15-12 zege toch 3 punten aan het totaal bijschrijven. Concurrent VoCaSa pakte 4 punten en volgt op de tweede plek met 9 punten minder. De Nijmeegse vrouwen hebben echter nog wel een wedstrijd in te halen.

Stand

schermc2adafbeelding 2024 02 25 om 141929
Bron: Volleybal.nl
Het sportnieuws van wijchen.nieuws.nl gemakkelijk volgen? Like dan ook onze  Facebookpagina   en deel berichten! 

Of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .
loading

Loading articles...

Loading